
Quantity
Price
Total price
1
$7.7760
$7.7760
10
$6.9930
$69.9300
25
$6.3630
$159.0750
100
$5.7600
$576.0000
250
$5.2740
$1,318.5000
500
$4.8240
$2,412.0000
1000
$4.1940
$4,194.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | 1183 |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Tin-Plated Copper Foil |
| Length | 36.000" (914.40mm) |
| Type | Shielding Sheet |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |