

Quantity
Price
Total price
1
$111.3120
$111.3120
10
$106.0470
$1,060.4700
25
$103.7880
$2,594.7000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M (TC) |
| Series | MSG6000F |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Nickel-Copper (NI/CU) Fabric |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbing/Shielding Sheet |
| Width | 12.000" (304.80mm) |
| Adhesive | Acrylic, Conductive, Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Thickness - Overall | 0.039" (1.00mm) |