

Quantity
Price
Total price
1
$22.2930
$22.2930
10
$21.1770
$211.7700
25
$20.0610
$501.5250
50
$18.9450
$947.2500
100
$17.8290
$1,782.9000
250
$16.7130
$4,178.2500
500
$15.6060
$7,803.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M (TC) |
| Series | 5113DFT |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Polyolefin |
| Length | 393.701" (10.00m) |
| Shape | Roll |
| Type | Shielding Tape |
| Width | 0.492" (12.50mm) |
| Operating Temperature | 105°C |
| Adhesive | Conductive, Double Sided, Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Thickness - Overall | 0.002" (0.05mm) |