

Quantity
Price
Total price
1
$0.3420
$0.3420
10
$0.2520
$2.5200
25
$0.2340
$5.8500
100
$0.1620
$16.2000
250
$0.1350
$33.7500
500
$0.1080
$54.0000
1000
$0.0810
$81.0000
2500
$0.0720
$180.0000
5000
$0.0720
$360.0000
10000
$0.0630
$630.0000
30000
$0.0630
$1,890.0000
50000
$0.0540
$2,700.0000
100000
$0.0540
$5,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOT-953 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Supplier Device Package | fSV |