Quantity
Price
Total price
50
$14.9310
$746.5500
100
$13.1580
$1,315.8000
250
$12.5100
$3,127.5000
500
$11.7000
$5,850.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Metelics (MACOM Technology Solutions) |
| Series | 90 |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±20% |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Size / Dimension | 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Height | 0.008" (0.20mm) |
| Applications | High Stability |
| Capacitance | 5.6 pF |