
Quantity
Price
Total price
1
$5.6340
$5.6340
10
$4.8780
$48.7800
50
$4.3830
$219.1500
100
$3.8070
$380.7000
500
$3.4380
$1,719.0000
1000
$3.1950
$3,195.0000
2000
$3.1320
$6,264.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TOKO / Murata |
| Series | BBSC |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±15% |
| Features | High Reliability, Low Profile |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Height | 0.017" (0.44mm) |
| Applications | High Stability |
| ESL (Equivalent Series Inductance) | 100pH |
| Capacitance | 10000 pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500 mOhms |
| Voltage - Breakdown | 30 V |