

Quantity
Price
Total price
2
$250.7850
$501.5700
10
$240.1920
$2,401.9200
25
$234.8910
$5,872.2750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Laird - Performance Materials |
| Series | CoolZorb |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbers |
| Width | 18.000" (457.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C |
| Thickness - Overall | 0.110" (2.80mm) |