

Quantity
Price
Total price
2
$309.1860
$618.3720
10
$299.8800
$2,998.8000
25
$297.5580
$7,438.9500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Laird - Performance Materials |
| Series | CoolZorb |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbers |
| Width | 18.000" (457.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C |
| Thickness - Overall | 0.150" (3.80mm) |