

Quantity
Price
Total price
1
$3.0060
$3.0060
10
$2.2590
$22.5900
25
$2.0070
$50.1750
50
$1.9080
$95.4000
100
$1.8540
$185.4000
500
$1.5570
$778.5000
1000
$1.4580
$1,458.0000
4000
$1.4040
$5,616.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Allegro MicroSystems |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2-SIP Module |
| Type | Magnetoresistive (GMR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Voltage - Supply | 4V ~ 24V |
| Actuator Material | Magnet |
| Frequency | 12 kHz |