
Quantity
Price
Total price
1
$0.2430
$0.2430
10
$0.1710
$1.7100
100
$0.0810
$8.1000
500
$0.0720
$36.0000
1000
$0.0450
$45.0000
3000
$0.0450
$135.0000
6000
$0.0360
$216.0000
9000
$0.0360
$324.0000
30000
$0.0270
$810.0000
75000
$0.0270
$2,025.0000
150000
$0.0270
$4,050.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±2% |
| Package / Case | SOD-123F |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Impedance (Max) (Zzt) | 255 Ohms |
| Supplier Device Package | SOD-123F |
| Power - Max | 410 mW |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 45 nA @ 52.5 V |