

Quantity
Price
Total price
1
$21.1140
$21.1140
10
$17.5950
$175.9500
25
$15.5790
$389.4750
100
$15.0840
$1,508.4000
450
$14.0760
$6,334.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMB |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Wide and Long Distance Lens, Black |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 590.55" (15m) 49.2' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 4V |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |