

Quantity
Price
Total price
1
$9.9270
$9.9270
10
$7.9470
$79.4700
25
$7.3530
$183.8250
100
$6.3540
$635.4000
450
$5.9580
$2,681.1000
950
$5.5620
$5,283.9000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Flat Square Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Digital |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |