

Quantity
Price
Total price
1
$13.2210
$13.2210
10
$10.4670
$104.6700
25
$9.9180
$247.9500
100
$8.5410
$854.1000
450
$7.9830
$3,592.3500
950
$7.5780
$7,199.1000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Slight Motion Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 161" (4.1m) 13.5' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |