
Quantity
Price
Total price
1
$0.8370
$0.8370
10
$0.7470
$7.4700
25
$0.7110
$17.7750
100
$0.5400
$54.0000
250
$0.4770
$119.2500
500
$0.4590
$229.5000
1000
$0.3510
$351.0000
3000
$0.3330
$999.0000
6000
$0.3240
$1,944.0000
15000
$0.3150
$4,725.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sanyo Semiconductor/onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | NOT_FOR_NEW_DESIGNS |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 12V ~ 22V |
| Mode | Critical Conduction (CRM), Discontinuous (Transition) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Startup | 40 µA |