

Quantity
Price
Total price
1
$0.4590
$0.4590
10
$0.2610
$2.6100
50
$0.1890
$9.4500
100
$0.1710
$17.1000
500
$0.1260
$63.0000
1000
$0.1170
$117.0000
5000
$0.0900
$450.0000
10000
$0.0900
$900.0000
25000
$0.0810
$2,025.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Susumu |
| Series | KRL |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Tolerance | ±1% |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Composition | Metal Foil |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Number of Terminations | 2 |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Resistance | 180 mOhms |