

Quantity
Price
Total price
1
$0.7830
$0.7830
10
$0.7020
$7.0200
25
$0.6660
$16.6500
100
$0.5400
$54.0000
250
$0.5040
$126.0000
500
$0.4500
$225.0000
1000
$0.3510
$351.0000
2500
$0.3330
$832.5000
5000
$0.3150
$1,575.0000
12500
$0.3060
$3,825.0000
25000
$0.2970
$7,425.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 10.5V ~ 22.5V |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Startup | 30 µA |