
Quantity
Price
Total price
1
$2.4840
$2.4840
10
$2.2320
$22.3200
50
$2.1060
$105.3000
100
$1.7910
$179.1000
250
$1.6830
$420.7500
500
$1.4760
$738.0000
1000
$1.2240
$1,224.0000
2500
$1.1340
$2,835.0000
5000
$1.0980
$5,490.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 60kHz ~ 120kHz |
| Type | CFL/TL Controller |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 10V ~ 15.6V |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Dimming | Yes |
| Current - Supply | 2 mA |