
Quantity
Price
Total price
1
$9.0450
$9.0450
10
$8.1720
$81.7200
73
$7.7850
$568.3050
146
$6.7590
$986.8140
292
$6.4620
$1,886.9040
511
$5.8860
$3,007.7460
1022
$5.1300
$5,242.8600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.75V |
| Applications | Power Supply Controller/Monitor |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x5) |
| Current - Supply | 3.7 mA |
| DigiKey Programmable | Not Verified |