
Quantity
Price
Total price
1
$7.8930
$7.8930
10
$7.1370
$71.3700
91
$5.9040
$537.2640
273
$5.6430
$1,540.5390
546
$5.1390
$2,805.8940
1001
$4.4820
$4,486.4820
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | N+1 ORing Controller |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 48V, -48V |
| Applications | -48V Dist Power Systems, AdvancedTCA® Systems |
| Internal Switch(s) | No |
| FET Type | N-Channel |
| Delay Time - OFF | 300 ns |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Supplier Device Package | 14-DFN (4x3) |
| Current - Supply | 2 mA |