

Quantity
Price
Total price
1
$5.2470
$5.2470
10
$4.7160
$47.1600
25
$4.4550
$111.3750
100
$3.8610
$386.1000
250
$3.6630
$915.7500
500
$3.2850
$1,642.5000
1000
$2.7720
$2,772.0000
2000
$2.6370
$5,274.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Maxim Integrated / Analog Devices |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 36-XFBGA, WLBGA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Applications | Battery Management |
| Current - Supply | 1mA |
| Supplier Device Package | 36-WLP (3.23x2.96) |