
Quantity
Price
Total price
1
$4,050.0000
$4,050.0000
5
$3,915.0000
$19,575.0000
10
$3,780.0000
$37,800.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Elite RF |
| Series | MB |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 2GHz ~ 18GHz |
| Voltage - Supply | 24V |
| Gain | 30dB |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 1W |
| Test Frequency | 2GHz ~ 18GHz |
| Supplier Device Package | Module |