Quantity
Price
Total price
50
$6.6330
$331.6500
100
$5.7600
$576.0000
250
$5.4990
$1,374.7500
500
$5.0130
$2,506.5000
1250
$4.3650
$5,456.2500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Metelics (MACOM Technology Solutions) |
| Series | MBC50 |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±20% |
| Package / Case | Nonstandard Chip |
| Size / Dimension | 1.417" L x 0.512" W (36.00mm x 13.00mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Height | 0.179" (4.55mm) |
| Applications | High Stability |
| Capacitance | 8 pF |
| Voltage - Breakdown | 50 V |