


Quantity
Price
Total price
1
$105.3000
$105.3000
5
$100.0350
$500.1750
10
$96.8760
$968.7600
25
$93.7170
$2,342.9250
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Carlo Gavazzi |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Flange Mount |
| Output Type | NO/NC |
| Type | Reed Switch |
| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Termination Style | Cable |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Actuator Material | Magnet |
| Frequency | 100 Hz |