
Quantity
Price
Total price
1
$41.7870
$41.7870
10
$38.9790
$389.7900
25
$37.3500
$933.7500
100
$33.8490
$3,384.9000
250
$32.6790
$8,169.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | CML Microcircuits |
| Series | - |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Die |
| Current Rating (Amps) | 360mA |
| Frequency | 12GHz |
| Power - Output | 30.5dB |
| Gain | 13dB |
| Technology | pHEMT FET |
| Supplier Device Package | Chip |
| Voltage - Test | 2 V |
| Current - Test | 1 mA |