
Quantity
Price
Total price
1
$57.4920
$57.4920
10
$54.0090
$540.0900
25
$52.2630
$1,306.5750
100
$48.4290
$4,842.9000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | CML Microcircuits |
| Series | - |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Die |
| Current Rating (Amps) | 84mA |
| Frequency | 28GHz |
| Power - Output | 22dBm |
| Gain | 16dB |
| Technology | MESFET |
| Supplier Device Package | Chip |
| Voltage - Test | 3 V |
| Current - Test | 84 mA |