

Quantity
Price
Total price
1
$15.4440
$15.4440
10
$13.8960
$138.9600
640
$7.8390
$5,016.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Laird - Performance Materials |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Nanocrystalline |
| Length | 4.724" (120.00mm) |
| Shape | Sheet |
| Type | Shielding Sheet |
| Width | 2.559" (65.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Adhesive | Double Sided |
| Thickness - Overall | 0.011" (0.28mm) |