
Quantity
Price
Total price
1
$7.7040
$7.7040
10
$6.9570
$69.5700
25
$6.6330
$165.8250
123
$5.7600
$708.4800
369
$5.4990
$2,029.1310
615
$5.0220
$3,088.5300
1107
$4.3740
$4,842.0180
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sanyo Semiconductor/onsemi |
| Series | ECLinPS MAX™ |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.63V |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Frequency - Max | 4 GHz |