
Quantity
Price
Total price
1
$3.4650
$3.4650
10
$3.0870
$30.8700
25
$2.7810
$69.5250
100
$2.5380
$253.8000
250
$2.2860
$571.5000
500
$2.0520
$1,026.0000
1000
$1.7280
$1,728.0000
3000
$1.6470
$4,941.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RICOH/Nisshinbo Micro Devices |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 3.3GHz ~ 5GHz |
| RF Type | Cellular, LNA |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5.5V |
| Gain | 26dB |
| Current - Supply | 50mA |
| Noise Figure | 0.63dB |
| P1dB | 19dBm |
| Test Frequency | 4.4GHz, 4.7GHz, 5GHz |
| Supplier Device Package | 6-DFN (1.6x1.6) |