
Quantity
Price
Total price
1
$313.2000
$313.2000
10
$281.7000
$2,817.0000
20
$243.0000
$4,860.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Comet America |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Resolution | 0.1°C |