
Quantity
Price
Total price
1
$15,097.5000
$15,097.5000
5
$14,795.5500
$73,977.7500
10
$14,493.6000
$144,936.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 12V |
| Gain | 35dB |
| Current - Supply | 3A |
| Noise Figure | 10dB |