
Quantity
Price
Total price
1
$21,352.5000
$21,352.5000
2
$20,498.4000
$40,996.8000
5
$19,644.3000
$98,221.5000
10
$18,790.2000
$187,902.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 100MHz ~ 6GHz |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 28V |
| Gain | 60dB |
| Current - Supply | 2.2A |
| Noise Figure | 10dB |
| Supplier Device Package | Module |