
Quantity
Price
Total price
1
$756.0000
$756.0000
5
$725.7600
$3,628.8000
10
$695.5200
$6,955.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 10MHz ~ 6GHz |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 9V ~ 15V |
| Gain | 16dB |
| Current - Supply | 50mA |
| Noise Figure | 4.5dB |
| P1dB | 14dBm |