
Quantity
Price
Total price
1
$648.0000
$648.0000
10
$622.0800
$6,220.8000
25
$596.1600
$14,904.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 500MHz ~ 1GHz |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 100W |
| Coupling Factor | 3.2 ± 0.3dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 28dB |
| Supplier Device Package | Module |