
Quantity
Price
Total price
1
$3,906.0000
$3,906.0000
5
$3,749.7600
$18,748.8000
10
$3,593.5200
$35,935.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 15V |
| Insertion Loss | 0.75dB |
| Frequency Range | 20MHz ~ 1GHz |
| Topology | Reflective |
| Test Frequency | 1GHz |
| Isolation | 40dB (min) |