
Quantity
Price
Total price
1
$918.0000
$918.0000
5
$881.2800
$4,406.4000
10
$844.5600
$8,445.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 1dB (max) |
| Frequency Range | 30MHz ~ 530MHz |
| Topology | Reflective |
| Isolation | 60dB |