
Quantity
Price
Total price
1
$562.5000
$562.5000
10
$540.0000
$5,400.0000
25
$517.5000
$12,937.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 100W |
| Package / Case | Module |
| Attenuation Value | 20dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |