
Quantity
Price
Total price
1
$255.5910
$255.5910
10
$245.3670
$2,453.6700
25
$235.1430
$5,878.5750
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2.92mm In-Line Module |
| Attenuation Value | 6dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 40 GHz |