
Quantity
Price
Total price
1
$909.0000
$909.0000
5
$890.8200
$4,454.1000
10
$872.6400
$8,726.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Module |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 40 GHz |