
Quantity
Price
Total price
1
$1,620.0000
$1,620.0000
5
$1,555.2000
$7,776.0000
10
$1,490.4000
$14,904.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Waveguide Mount |
| Frequency Range | 12.4GHz ~ 18GHz |
| Applications | General Purpose |
| Gain | 15dBi |
| Termination | SMA Female |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 1.3 |
| Antenna Type | Horn |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 15.2GHz |
| RF Family/Standard | General ISM |