
Quantity
Price
Total price
1
$13.3650
$13.3650
10
$12.2850
$122.8500
25
$11.7720
$294.3000
100
$10.3680
$1,036.8000
250
$9.8640
$2,466.0000
500
$9.2250
$4,612.5000
1000
$8.4600
$8,460.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Teltonika |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 3m |
| Mounting Type | Magnetic |
| Frequency Range | 617MHz ~ 960MHz, 1.4GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 5.9GHz |
| Applications | 5G |
| Gain | 3.6dBi, 3.6dBi, 3.6dBi |
| Termination | SMA Male |
| Ingress Protection | IP33 |
| Number of Bands | 3 |
| VSWR | 3.5 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 7.220" (183.40mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 788.5GHz, 2.045GHz, 4.6GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Power - Max | 20 W |