
Quantity
Price
Total price
1
$0.3330
$0.3330
10
$0.2970
$2.9700
50
$0.2610
$13.0500
100
$0.2160
$21.6000
500
$0.1800
$90.0000
1000
$0.1530
$153.0000
3000
$0.1350
$405.0000
10000
$0.1260
$1,260.0000
25000
$0.1170
$2,925.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | QST |
| Series | QT325G |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 8pF |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Frequency | 12.288 MHz |