
Quantity
Price
Total price
1
$82.8990
$82.8990
10
$69.8130
$698.1300
25
$65.4480
$1,636.2000
80
$63.2700
$5,061.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 0.5 V ~ 3 V |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±3% |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 3.55V |
| Current - Supply | 12mA |