
Quantity
Price
Total price
1
$112.8960
$112.8960
10
$94.0860
$940.8600
25
$90.9450
$2,273.6250
80
$87.8130
$7,025.0400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ELT SENSOR CORP |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Output | 0.5 V ~ 3 V |
| Type | Carbon Dioxide (CO2) |
| Accuracy | ±3% |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 12V |
| Current - Supply | 19mA |