

Quantity
Price
Total price
1
$1.1160
$1.1160
10
$0.9360
$9.3600
25
$0.9090
$22.7250
50
$0.8280
$41.4000
100
$0.6750
$67.5000
250
$0.6030
$150.7500
500
$0.5130
$256.5000
1000
$0.4230
$423.0000
2000
$0.4140
$828.0000
5000
$0.4050
$2,025.0000
10000
$0.3960
$3,960.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Series | SLN3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 3W |
| Tolerance | ±1% |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Package / Case | 4527 J-Lead |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.276" W (11.50mm x 7.00mm) |
| Composition | Metal Element |
| Operating Temperature | -55°C ~ 180°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 4527 |
| Height - Seated (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Resistance | 160 mOhms |