
Quantity
Price
Total price
10
$0.5580
$5.5800
100
$0.5220
$52.2000
4000
$0.3600
$1,440.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Synzen |
| Series | - |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 863MHz ~ 915MHz |
| Applications | LoRa, ISM |
| Gain | 1.2dBi |
| Termination | Solder |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2.1 |
| Antenna Type | Chip |
| Height (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Return Loss | -8.5dB |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 889MHz |
| RF Family/Standard | General ISM |