Quantity
Price
Total price
1
$32.3010
$32.3010
10
$29.7900
$297.9000
25
$28.4490
$711.2250
100
$25.4340
$2,543.4000
250
$24.2640
$6,066.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Siretta |
| Series | TANGO 29 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth, Wi-Fi |
| Gain | 0dBi |
| Termination | RP-SMA Male |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Dome |
| Height (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| Power - Max | 1 W |