
Quantity
Price
Total price
1
$32.0130
$32.0130
10
$29.5290
$295.2900
25
$28.2060
$705.1500
100
$25.2180
$2,521.8000
250
$24.0570
$6,014.2500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Siretta |
| Series | TANGO 52 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 2m |
| Mounting Type | Bracket Mount, Panel Mount |
| Frequency Range | 400MHz ~ 480MHz |
| Applications | ISM |
| Gain | 2dBi |
| Termination | SMA Male |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | 1.5 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 3.110" (79.00mm) |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 450MHz |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Power - Max | 50 W |