
Quantity
Price
Total price
1
$1.1610
$1.1610
10
$1.0350
$10.3500
25
$0.9900
$24.7500
100
$0.8100
$81.0000
250
$0.7560
$189.0000
500
$0.6660
$333.0000
1000
$0.5310
$531.0000
2500
$0.4950
$1,237.5000
5000
$0.4680
$2,340.0000
12500
$0.4500
$5,625.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | NXP Semiconductors |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 3.234V ~ 3.366V, 4.9V ~ 5.1V |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Data Rate | 10.4kBaud |
| Protocol | LIN |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Duplex | Half |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |