
Quantity
Price
Total price
1
$3.9060
$3.9060
10
$3.5010
$35.0100
25
$3.3120
$82.8000
100
$2.8710
$287.1000
250
$2.7270
$681.7500
500
$2.4480
$1,224.0000
1000
$2.0610
$2,061.0000
3000
$1.9620
$5,886.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Stereo Audio |
| Data Interface | I2C, Serial |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 1.95V |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 93 / 97 |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 92 / 102 |
| Sigma Delta | Yes |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (5x5) |