

Quantity
Price
Total price
1
$0.7110
$0.7110
10
$0.6210
$6.2100
25
$0.5850
$14.6250
100
$0.4770
$47.7000
250
$0.4410
$110.2500
500
$0.3780
$189.0000
1000
$0.3060
$306.0000
3000
$0.2700
$810.0000
6000
$0.2520
$1,512.0000
15000
$0.2430
$3,645.0000
30000
$0.2340
$7,020.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3PEAK |
| Series | TPL9032 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-XFBGA, WLCSP |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output | 300mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Number of Regulators | 1 |
| Supplier Device Package | 4-WLCSP (0.65x0.65) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.1V |
| Control Features | Enable |
| PSRR | 82.1dB ~ 44.7dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Transient Voltage |